O sklepie

Trawy i byliny to sklep utworzony z zamiłowania do przyrody i roślin. Jestem ogrodnikiem-amatorem, który przez wiele lat zdobywał doswiadczenie i wiedzę na temat roślin. Mogę śmiało napisać, że jestem szczęściarą, ponieważ na swojej ogrodowej drodze spotkałam mnóstwo ludzi, którzy posiadają wiedzę ogrodniczą dużo większą ode mnie. Cierpliwie uczyli, przekazywali swoje obserwacje i doświadczenie, pomagali uniknąć pułapek i błędów. Bardzo im za to dziękuję. Dzięki temu mogę teraz hodować rośliny we własnym ogrodzie, w zgodzie z ich naturalnym rytmem.

Wygodne zakupy

Zamówienie możesz złożyć na wiele sposobów. Skorzystaj z mojego sklepu internetowego, napisz maila, zadzwoń lub napisz na Facebooku

Rośliny i wysyłka

Pragnę postawić na jakość i zdrowie oferowanych roślin, aniżeli na ich ilość. Postaram się jednak, aby były różnorodne, a moi klienci mieli możliwość zakupienia nowości. Proces wysyłki roślinek jest zorientowany na ich bezpieczeństwo - są one odpowiednio pakowane i przygotowywane do podróży, a sama wysyłka jest realizowana tylko od poniedziałku do środy. Zależy mi na tym, aby rośliny były bezpieczne podczas podróży między magazynami i docierały do klientów jak najszybciej.

Lokalizacja

trwa wczytywanie mapy...