Hortensje

Nie znalazłeś/aś tego czego szukasz?

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o produkt: +48 608 525 745

Aktywne filtry

 • Hortensja Little Lime

  Hortensja Little Lime

  27,78 zł

  Odmiana hortensji silnie zagęszczajacej się. Dorasta do maksymalnie 1,20 wysokości i około 80 cm szerokości. Kwiatostan pojawia się w lipcu. Na poczatku jego barwa jest w kolorze zielonym. Z czasem robi się kolor białego z domieszka pistacji aby na jesieni przybrać odcienie różu.

  Ostatnie sztuki
 • Hortensja Bobo

  27,78 zł

  Miniaturowa odmiana hortensji dorastajaca do 70 cm wysokości. Zakwita na poczatku lipca. Kwiatostan w kolorze białym wraz z upływem czasu różowieje. Jest to hortensja o powolnym wzroście i gęstym, zwartym pokroju. Jej kwitnienie jest bardzo obfite. Dobrze radzi sobie na stanowisku słonecznym ale również pół cienistym.

  Wyprzedano
 • Hortensja Diamantino

  27,78 zł

  Jedna z najwcześniej zakwitajacych hortensji bukietowych. Kwiatostan w poczatkowej fazie rozwoju o kremowym zabarwieniu z żółtym wierzchołkiem. Wraz  z rozwojem staje się biały i wydłuża się. Zakwita w połowie czerwca. Pod koniec kwitnienia kwiatostan nabiera barwy lekkiego różu. Odmiana dorasta do około 1.20 wysokości. Lubi żyzna i wilgotna glebę. Dobrze radzi sobie zarówno w słońcu jak i półcieniu. 

  Wyprzedano
 • Hortensja Fraise Melba

  27,78 zł

  Odmiana hortensji dorastajaca do 2m wysokości i około 1,5m szerokości. Kwiatostan olbrzymi osigajacy około 25 cm. W poczatkowej fazie biały, następie robi się lekko różowy. Wraz z rozwojem robi się coraz bardziej intensywny i przybiera barwę bordowa. Jest mrozoodporna. Preferuje umiarkowanie wilgotne gleby. Dobrze radzi sobie na stanowisku słonecznym jak również w półcieniu. 

  Wyprzedano
 • Hortensja Graffiti

  27,78 zł

  Niezbyt wysoka bo dorastajaca do 1 m wysokości i podobnej szerokości odmiana hortensji bukietowej. Kwiatostan w poczatkowej fazie limonkowo- zielony, z czasem zmienia wybarwienie na białe by pod koniec lata nabrać różowo- zielonego akcentu. Lubi żyzna i wilgotna glebę. Podłoże powinno miec lekko kwaśny odczyn. Odmiana nadajaca się zarówno na rabaty jak również do donic.

  Wyprzedano