Filtruj według

Rośliny

Nie znalazłeś/aś tego czego szukasz?

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o produkt: +48 608 525 745

Aktywne filtry

 • Briza media Golden Bee

  Briza media Golden Bee

  16,67 zł

  Drżączka Golden Bee to odmiana o pięknych zielonych kwiatostanach, które z czasem nabieraja złocistego koloru. Najlepiej rośnie na stanowiskach słonecznych i umiarkowanie wilgotnych glebach. Mrozoodporna do - 34 stopni Celsjusza. Posiada kępę liściowa dorastajaca do około 30 cm wysokości. Cała roślina osiaga około 60 cm wysokości.

 • Carex Montana
  • Nowy

  Carex Montana

  18,52 zł

  Turzyca pagórkowata tworzy kępki do 30 cm wysokości i bardzo podobna szerokość. To trwała trawa o wielu zastosowaniach w ogrodzie. Zachwyca pięknym ulistnieniem, malowniczym wzrostem i delikatnymi kwiatostanami. Liście długie, waskie. Wiosna i latem świeże w kolorze limonki. Na jesieni przybieraja barwę złocisto-brazowa. Doskonale rośnie w słonecznym do lekko zacienionego miejsca. Nie lubi gleby podmokłej. Jest roślin mrozoodporna do około - 20 stopni. Wymaga okrycia w przypadku silnych mrozów. Świetnie wyglada posadzona w dużej grupie jako roślina okrywowa, jako obwódka rabat lub trawa do donic.

 • Czerniec nierozgałęziony

  Czerniec nierozgałęziony

  20,37 zł

  Actaea simplex odmiana dorastająca do 1m wysokości. W pełni mrozoodporna.

  Ostatnie sztuki
 • Czyściec Summer Crush

  Czyściec Summer Crush

  20,37 zł

  Stachys Summer Crush to odmiana o różowo-białych kwiatostanach. Tworzy zwarte kępy z lekko zabkowanym liściem. Zakwita w czerwcu. Dorasta do około 60 cm wysokości. Roślina na stanowiska słoneczne. Odporna na mróz i choroby. Odporna na suszę. Poradzi sobie posadzona w doniczkach. Jest roślina miododajna.

 • Gillenia Pink Profusion
  • Nowy

  Gillenia Pink Profusion

  20,37 zł

  Odmiana gilleni rzadko spotykana w ogrodach. Jest to znakomita propozycja rosliny do cienistego zakatka w ogrodzie. Kwitnie bardzo długo i obficie. Jest w pełni mrozoodporna. Kwiatostan bladoróżowy. Liście jesienia zmieniaja się kolorystycznie i przybieraja żółto- czerwona barwę. Dorasta do około 1m wysokości. 

 • Imperata cylindryczna Red...

  Imperata cylindryczna Red Baron

  20,37 zł

  Imperata to odmiana trawy rozłogowej. Rozrasta się kłączami zadarniając coraz większe powierzchnie. Więc jeśli nie chcemy jej mieć wszędzie na rabacie warto zastosować dla niech ogranicznik. Tworzy łany wyprostowanych liści. Na początku w kolorze zielonym. Potem wraz z rozwojem przybierają barwę ognistej czerwieni. Na słońcu wybarwienie będzie zdecydowanie bardziej intensywne aż pod kolor purpury. Dorasta do wysokości 50 cm. W naszych warunkach klimatycznych nie kwitnie. Wymaga stanowiska słonecznego. Dobrze rośnie na glebach żyznych. Nadaje się do donic i jako wyraźny akcent na rabacie. Bardzo dobrze wygląda posadzona w dużej grupie.

 • Imperata cylindryczna zielona
  • Nowy

  Imperata cylindryczna zielona

  20,37 zł

  Imperata cylindryczna zielona to czysty gatunek trawy bez widocznych czerwonych przebarwień na liściach. Jesienia przebarwiaja się na żółty kolor. W naszym klimacie zakwita bardzo rzadko. Jest roślina rozrastajaca się rozłogami. Dorasta do około 60 cm wysokości. Nie ma również specjalnych wymagań glebowych. Dobrze rośnie na stanowiskah słonecznych. Roślina polecana do uprawy pojemnikowej. Mrozoodporna.

  Ostatnie sztuki
 • Kocimiętka Florina

  Kocimiętka Florina

  18,52 zł

  Odmiana kocimietki w kolorze delikatnego różu. Zakwita w lipcu i robi to niestrudzenie aż do września. Dorasta do około 60 cm wysokości. Odmiana na słoneczne stanowiska i przeciętne warunki glebowe. Mrozoodporna. Przyciaga owady zapylajace.

  Ostatnie sztuki
 • Kocimiętka Summer Magic

  Kocimiętka Summer Magic

  18,52 zł

  Nepeta Summer Magic dorasta do około 60 cm wysokości. Bylina ma zwarty pokrój. Kwitnie bardzo obficie. Kwiatostan kolorem zbliżony do lawendy, gruby i dorodny. Dobrze rośnie na wszystkich rodzajach gleby. Preferuje stanowiska słoneczne do pół cienistych.

 • Kostrzewa Miedzianobrody...

  Kostrzewa Miedzianobrody Pbr (Sunrise)

  25,93 zł

  Trawa wyselekcjonowana przez Krzysztofa Słowińskiego. Odmiana zimozielona. Swoje kwitnienie rozpoczyna w czerwcu. Cechą charakterystyczną i wyróżniającą są jej pędy, które wybarwiają się na kolor miedziany. Kępa ma półokrągły kształt , w okresie kwitnienia osiąga ok. 50-70 cm. Trawa rośnie na stanowiskach słonecznych. Gleba powinna być przepuszczalna. Roślina całkowicie mrozoodporna.

 • Kostrzewa sina Intense Blue...

  Kostrzewa sina Intense Blue Pbr

  25,93 zł

  Odmiana kostrzewy idealna na skalniaki i do nasłonecznionych miejsc w ogrodzie. Posiada srebrno-niebieskie , wąskie liście. Tworzy zwarte kępki. Dorasta do 30-40 cm.  Jest mrozoodporna. Preferuje miejsca słoneczne i glebę przepuszczalną .

 • Krwiściag Blackthorn
  • Nowy

  Krwiściag Blackthorn

  20,37 zł

  Odmiana krwiściagu dorastajca do około 1,5 m wysokości. Niezbyt często spotykany w ogrodach a bardzo szkoda bo jest zwiewny, niezwykle dekoracyjny. Kłosy w kolorze różowym. Swoje kwitnienie zaczyna w sierpniu. Wymaga stanowiska słonecznego do lekko pół cienistego. Gleba umiarkowanie wilgotna. Jest roślina w pełni mrozoodporna.