Jarzmianki

Wieloletnie i ładnie kwitnące byliny do miejsc cienistych. Zakwitają wczesnym latem. Mają urokliwe kwiatostany. Różnią się kwiatami, wielkością i wysokością.

Nie znalazłeś/aś tego czego szukasz?

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o produkt: +48 608 525 745

Aktywne filtry

 • Jarzmianka Magical Melinda

  Jarzmianka Magical Melinda

  27,78 zł

  Odmiana jarzmianki o pięknych różowych pełnych kwiatostanach. Jest to roślina bardzo mało wymagająca i łatwa w uprawie. Tworzy gęste atrakcyjne kępy ciemnozielonych liści nad którymi wznosza się wyprostowane pędy z różowym kwiatostanem. Posiada fenomenalną kolorystykę i intensywne obfite kwitnienie. Dorasta do około 50-60 cm. Preferuje stanowiska pół cieniste i żyzne, lekko wilgotne gleby. Jest rośliną mrozoodporną.

 • Jarzmianka Major Shaggy

  20,37 zł

  Astrantia Major Shaggy. Bylina o kolorze kwiatów białozielonych. Roślina kwitnie w czerwcu i lipcu. Kwiatostany mają średnice ok. 2 cm, tworzą pięciopłatkowe kwiaty.

  Wyprzedano
 • Jarzmianka Roma

  20,37 zł

  Jarzmianka dorastająca do około 30-60 cm wysokości  i około 40 cm szerokości. Odmiana o zwartych kępach, pierzastych liściach w kolorze soczystej zieleni. Kwiatostan w kolorze różowym pojawia się w czerwcu i trwa do sierpnia. Roślina preferuje stanowiska słoneczne do pół cienistych. Jest gatunkiem mrozoodpornym, preferuje gleby żyzne, lekko wilgotne.

  Wyprzedano
 • Jarzmianka Star of billion

  21,76 zł

  Astrantia Star of billion  to odmiana jarzmianki o biało zielonych  kwiatostanach. Odmiana dorasta do 60 cm wysokości. Kwiatostan  dekoracyjny.

  Wyprzedano
 • Jarzmianka Star of Fire

  20,37 zł

  Astrantia star of fire to odmiana o kwiatach w kolorze czerwonym aż po bordo. Swoje kwitnienie rozpoczyna w maju. Lubi gleby wilgotne i stanowisko lekko zacienione. Roślina tworzy kępy liści, z których wyrasta łodyga z kwiatostanem. Dorasta do około 50-60 cm wysokości. Jest w pełni mrozoodporna.

  Wyprzedano