Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

 • 8,00 zł - 42,00 zł

Byliny

Byliny dla twojego ogrodu. Najciekawsze i oryginalne rośliny jednoroczne i wieloletnie.

Nie znalazłeś/aś tego czego szukasz?

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o produkt: +48 608 525 745

Aktywne filtry

 • Aster Ageratoides Starshine Pbr

  9,26 zł

  Aster Ageratoides Starshine Pbr. Aster żeniszkowaty zachwycający widowiskowym, obfitym kwitnieniem w kolorze białym. To kompaktowa bylina o zaokrąglonym i gęstym pokoju. Jest bardzo odporna na choroby.

  Wyprzedano
 • Aster alpejski Goliath

  13,89 zł

  Aster Alpinus Goliath.  Niewysoka odmiana tworząca rozety szarozielonych liści. To właśnie z nich wyrosną wyprostowane pędy na których na przełomie maja i czerwca pojawią się koszyczki kwiatowe. Kwiatostan u tej odmiany w kolorze niebieskim. Środek w początkowej fazie rozwoju zielony. W trakcie zmieni się całkowicie na kolor żółty. Osiągnie wysokość ok. 30 cm. Preferuje on stanowiska słoneczne. Wymaga gleby żyznej, przepuszczalnej. Nadaje się na skalniaki, jako roślina rabatowa lub do posadzenia w dużej grupie.

  Wyprzedano
 • Aster Andenken An Alma Potschke

  9,26 zł

  Aster Andenken An Alma Potschke. Bylina kwitnąca na przełomie sierpnia i września. Sztywne pędy są mocno rozgałęzione. Kwiaty ciemnoróżowe. Bardzo dobrze zimuje, nie wymaga okrycia. Tworzy bardzo mocny akcent na rabacie.

  Wyprzedano
 • Aster Herbstmorgen

  12,96 zł

  Aster Herbstmorgen. Nowobelgijski aster o ciemnych, fioletowych kwiatach. Kwitnie wrzesień, październik. Tworzy gęste, silne kępy.

  Wyprzedano
 • Aster Marie Ballard

  12,96 zł

  Aster Marie Ballard. Piękna odmian kwitnąca od września do października. Bylina o pełnych, niebieskich kwiatach. W pełni mrozoodporna. Bardzo ładnie wygląda na rabatach z trawami, dzielżanami. Ze względu na swój rozmiar nadaje się na środkową lub tylną część rabaty.

  Wyprzedano
 • Aster Violetta

  12,96 zł

  Aster Violetta. Bardzo mocny akcent na rabacie. Kolor kwiatów intensywny, ciemnofioletowy. To silnie rosnąca odmiana astra nowobelgijskiego odporna na mróz.

  Wyprzedano
 • Aster Wrzosolistny WEISSER ZWERG

  8,33 zł

  Odmiana astra dorastająca do ok. 60 cm. Zakwita bardzo późno, koło października na kolor biały. Roślina przyciągająca owady. Fajnie komponuje się z trawami ozdobnymi, jesiennymi bylinami i rdestami.

  Wyprzedano
 • Aster Żeniszkowaty ASRAN

  8,33 zł

  Odmiana astra charakteryzująca się długim okresem kwitnienia. Aster szybko się rozrasta. Jest odporny na choroby i mrozoodporny. Kwiaty w kolorze jasnoniebieskim z żółtym środkiem.

  Wyprzedano
 • Baptisia x Bicolor Solar Flare Prairieblues

  20,37 zł

  Baptisia X Bicolor Solar Flare Prairieblues. Bylina o kwiatach dwukolorowych. Najpierw mają barwę jaskrawa, cytrynowożółtą. Z czasem przechodzi w delikatny pomarańczowy kolor. Najlepiej rośnie w pełnym słońcu.

  Wyprzedano
 • Baptisia Brownie Points

  20,37 zł

  Baptisia Brownie Points. Bylina trwała i przyciągająca uwagę. Mało popularna w Polsce. Dorosła roślina osiąga wymiary niewielkiego krzewu. W miarę osiągania coraz starszego wieku źle znosi przesadzanie i rozsadzanie. Późnym latem tworzy czarne strąki nasienne, które można pozostawić na roślinie jako dodatkowy efekt dekoracyjny.

  Wyprzedano
 • Baptisia Indigo Spires

  20,37 zł

  Baptisia Indigo Spires. Bylina o intensywnym kwitnieniu w kolorze fioletowym. Roślina wieloletnia, łatwa w uprawie. W wieku dojrzałym nie lubi podziału ani przesadzania.

  Wyprzedano
 • Baptisia Purple Smoke

  41,67 zł
  Wyprzedano